Bitcoin kontynuuje konsolidację w trójkącie wewnętrznym

Bitcoin handluje wewnątrz symetrycznego trójkąta.

Krótko- i średnioterminowe wskaźniki techniczne są niezdecydowane.

Istnieje niewielki opór i wsparcie w wysokości $10,670 i $10,540.

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do naszej Telegram Group i uzyskaj sygnały transakcyjne, darmowy kurs transakcyjny oraz codzienną komunikację z fanami crypto!

The Trust Project jest międzynarodowym konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.
BTC Bitcoin Recesja
Cena Bitcoina (BTC) konsoliduje się wewnątrz symetrycznego trójkąta i nie daje wyraźnej wskazówki co do kierunku kolejnego ruchu.

Od momentu osiągnięcia lokalnego niskiego poziomu 9.825 USD 8 września, cena BTC jest notowana wewnątrz symetrycznego trójkąta i szybko zbliża się do punktu zbieżności oporu i wsparcia.

Bitcoin kontynuuje handel wewnątrz trójkąta symetrycznego

Poza tym, że trójkąt jest zwykle uważany za wzorzec neutralny, wskaźniki techniczne są również neutralne. Ilustruje to ruch RSI powyżej i poniżej 50 oraz ruch MACD powyżej i poniżej 0. Jest to zwyczajowe podczas konsolidacji przed dużym ruchem w jednym lub drugim kierunku.
Trójkąt Bitcoinów

Krótszy, 30-minutowy wykres jest bardziej niedźwiedzi, ponieważ pokazuje odrzucenie zarówno z linii oporu zstępującego, jak i niewielkiego obszaru oporu znalezionego na 10 670 USD.

Ponieważ nie ma wyraźnej struktury wsparcia, sensowne byłoby zmniejszenie BTC w kierunku najbliższego obszaru wsparcia za 10.540 USD.
Bitcoin Short-Term Movement

Hrabia fali

W analizie BeInCrypto 6 października Bitcoin stwierdzono, że:

„BTC prawdopodobnie rozpoczęło impuls byczy 9 września i teraz wygląda na to, że jest w fali 3.“

Jeśli liczyć jest poprawny, BTC będzie obecnie w podfali 3 (niebieski), który prawdopodobnie zostanie przedłużony i zakończy się między 11.932-$12.256 dolarów.

Spadek poniżej 10.380 dolarów poniżej poziomu z 2 października unieważniłby to konkretne liczenie.
BTC Wave Count

Jeśli liczenie zostanie unieważnione, najbardziej prawdopodobną możliwością będzie trójkąt niedźwiedzi. Ruch wewnątrz trójkąta sugerowałby, że cała formacja A-B-C-D-E (w kolorze czerwonym) jest zakończona, a cena wkrótce rozpadnie się z trójkąta symetrycznego w kierunku nowych niżów.

Wzrost powyżej wyżu fali E przy 10.800$ (czerwona linia) unieważniłby tę liczbę fal.

Podsumowując, kierunek przyszłego ruchu nie może być dokładnie określony, dopóki BTC nie odejdzie od swojej obecnej formacji. Czy cena przełamie się powyżej $10,800 czy najpierw spadnie poniżej $10,380 będzie kluczowa dla określenia trendu.